Скільки коштує салат олів'є у Миколаєві: порівняння цін
До Нового року залишається все менше часу, і мешканці Миколаєва активно готуються до свята – складають меню та списки покупок. Однак зростання цін навіть на базові продукти змушує багатьох задуматися, де вигідніше робити покупки.
Журналісти «Новин-N» провели моніторинг цін у трьох популярних супермаркетах міста — «Сільпо», АТБ та «Велмарт», а також на ринку «Юліана» на вулиці 3-й Слобідській. Як орієнтир для перевірки цін було обрано традиційний новорічний салат олів'є.
Для розрахунку використовувався класичний рецепт: 400 г картоплі, 150 г моркви, 6 яєць розміру М, 300 г солоних огірків, 300 г вареної ковбаси, 300 мл майонезу та 1 банка зеленого горошку.
Ціни бралися станом на момент моніторингу, переважно з урахуванням акцій, що діють.
Супермаркет Сільпо (враховуємо ціни зі знижками):
Картопля: 0,4 кг × 11,99 = 4,80 грн.;
Морква: 0,15 кг 7,99 = 1,20 грн;
Яйця: 79,49 грн/10×6 = 47,69 грн;
Огірки солоні: банку 400 г - 117 грн, 300 г = 87,75 грн;
Ковбаса варена: 27,90 грн. × 3 = 83,70 грн.;
Майонез: 35,99 грн.;
Горошок: 39,99 грн;
Разом: 301,12 грн.
Супермаркет АТБ (ціни зі знижками):
Картопля: 0,4 кг × 9,99 = 4,00 грн.;
Морква: 0,15 кг 7,95 = 1,19 грн;
Яйця: 79,90 грн. / 10 × 6 = 47,94 грн.;
Огірки солоні: 50,40 грн.;
Ковбаса варена: 0,3 кг × 43,76 = 13,13 грн.;
Майонез: 33,90 грн;
Горошок: 36,90 грн;
Разом: 187,46 грн.
Супермаркет Велмарт (ціни зі знижками):
Картопля: 0,4 кг × 15,84 = 6,34 грн.;
Морква: 0,15 кг 7,90 = 1,19 грн;
Яйця: 79,89 грн/10×6 = 47,93 грн;
Огірки солоні: 59,52 грн;
Ковбаса варена: 0,3 кг × 263,44 = 79,03 грн.;
Майонез (Щедро): 41,99 грн.;
Горошок: 39,99 грн;
Разом: 275,99 грн.
Ринок «Юліана»:
Картопля: 0,4 кг × 25 = 10,00 грн.;
Морква: 0,15 кг 20 = 3,00 грн;
Яйця: 75 грн/10×6 = 45,00 грн;
Огірки солоні: 0,3 кг 120 = 36,00 грн;
Ковбаса варена: 0,3 кг 259 = 77,70 грн;
Майонез: 35,00 грн.;
Горошок: 53,00 грн;
Разом: 259,70 грн.
Найдоступнішим варіантом виявився «АТБ» — тут набір продуктів для салату коштуватиме приблизно 187,46 гривень, з урахуванням знижок. Це майже на 120 гривень дешевше ніж у Сільпо, де вартість салату перевищила 300 гривень.
У Велмарті придбати продукти для приготування олів'є можна приблизно за 276 гривень, а на ринку «Юліан» близько 260 гривень. Незважаючи на більш високі ціни на овочі, ринок виявився дешевшим за деякі мережеві супермаркети на деяких позиціях.
Таким чином, різниця в ціні одного і того ж салату в Миколаєві може сягати понад 100 гривень, залежно від місця покупки та наявності знижок.
Як повідомлялося раніше, різдвяний стіл 2025 року: що подорожчало, а що подешевшало в Україні.
У Миколаєві розпочалася сесія міськради (трансляція)
Як бізнес і громади Миколаївщини шукали спільні рішення: підсумки воркшопу з соціального діалогу
Трамп та Зеленський висловилися про переговори: головні заяви (відео)
Pink Floyd встановили рекорд та випустили ювілейний кліп (відео)
Міндіч каже, що він не винен (відео)
У Миколаєві розпочався снігопад: рух на дорогах утруднений (відео)
Рух у центрі Миколаєва заблокований через ДТП: утворився величезний затор. ОНОВЛЕНО (відео)
Місто, де поважають кожного: у Миколаєві для дітей із національно-культурних товариств влаштували свято
Вантаж ледь не роздавив кабіну разом із водієм у центрі Миколаєва













